Căutare
Gold || Panel duș, oțel inoxidabil
-753,65 RON
-65%
| Material: | Oțel inoxidabil |
Walk-in || Gold Perete de duș, cu sticlă fumurie 80, 200cm, 8mm
-609,68 RON
-55%
| Grosimea sticlei: | 8 mm |
| Dimensiuni: | 80-120 cm |
Motril || Gold Cabină de duș 80x80, 190cm, 6mm NANO
-301,00 RON
-30%
| Dimensiuni: | 80x80, 90x90 cm |
Milano || Duo Gold Cabină de duș 100x100, 195cm, 8mm
-1.200,99 RON
-55%
| Dimensiuni: | 90x90,100x100,80x120,90x120 |
Rubio || Gold Cabină de duș 80x80, 195cm, 6mm
-301,00 RON
-30%
| Dimensiuni: | 80x80,90x90,100x100cm |
Milano || Gold ușă de duș glisantă, 120x195cm, 8mm
-401,00 RON
-33%
| Dimensiuni: | 120-160 cm |
Murcia || Gold Cabină De Duș Semirotundă 80x80, 190cm, 6mm NANO
-301,00 RON
-30%
| Dimensiuni: | 80x80,90x90cm |
Madeira || Gold 80 ușă de duș care se deschide, 190cm, 6mm
-281,00 RON
-35%
| Dimensiuni: | 80,90,100cm |
Rochelle || Gold Suport pentru prosop și săpun 140 cm
-27,30 RON
-10%
Westy || Gold 80 ușă de duș batantă cu două canaturi, 195cm, 6mm
-171,01 RON
-21%
| Dimensiuni: | 80-120 cm |
Korfu || Rose Gold Baterie freestanding pentru cadă
-391,42 RON
-32%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Izmir || White & Gold Baterie retro înălțată pentru lavoar
-80,05 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Izmir || White & Gold Baterie retro pentru lavoar
-56,78 RON
-22%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Tropez || Gold Baterie înălțată pentru lavoar
-102,63 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Firenze || Cabină de duș Rose Gold 6mm 80cm
-777,02 RON
-44%
| Dimensiuni: | 70,80,90cm |
Walk-in || Gold Perete de duș 80, 200cm, 8mm
-436,63 RON
-45%
| Grosimea sticlei: | 8 mm |
| Dimensiuni: | 80-120 cm |
Firenze || Cabină de duș Gold 6mm 80cm
-554,84 RON
-31%
| Dimensiuni: | 70,80,90cm |
Walk-in || Rose Gold Perete de duș 80, 200cm, 8mm
-512,51 RON
-51%
| Grosimea sticlei: | 8 mm |
| Dimensiuni: | 80-120 cm |
Firenze || Cabină de duș Rose Gold 6mm 80cm
-554,84 RON
-31%
| Dimensiuni: | 70,80,90cm |
Madeira || Gold 80 ușă de duș care se deschide, 190cm, 6mm
-291,43 RON
-24%
| Dimensiuni: | 80,90,100cm |
Tropez || Gold Baterie înălțată pentru lavoar
-102,63 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Walk-in || Gold Perete de duș 80, 200cm, 8mm
-481,62 RON
-49%
| Grosimea sticlei: | 8 mm |
| Dimensiuni: | 80-120 cm |
Westy || Gold 80 ușă de duș batantă cu două canaturi, 195cm, 6mm
-618,26 RON
-43%
| Dimensiuni: | 80-120 cm |
Lotaringia || Gold scurgere de duș liniară, 60 cm
-114,10 RON
-37%
| Împotriva mirosurilor: | capcana mirosului |
| Material: | oțel inoxidabil |
| Potrivire: | nivelarea picioarelor |
| Dimensiuni: | 60-80 cm |
Cadru ca|| cadă drept 150x70
-289,61 RON
-66%
| Material: | Oțel inoxidabil |
Walk-in || Gold Perete de duș, cu sticlă fumurie 80, 200cm, 8mm
-255,96 RON
-23%
| Grosimea sticlei: | 8 mm |
| Dimensiuni: | 80-120 cm |
Set c|| capac preaplin și scurgere din oțel pentru cadă freestanding, gold
-66,03 RON
-27%
| Dimensiuni: | - |
Walk-in || Rose Gold Perete de duș, cu sticlă fumurie 80, 200cm, 8mm
-254,31 RON
-24%
| Grosimea sticlei: | 8 mm |
| Dimensiuni: | 80-120 cm |
Set c|| capac preaplin și scurgere din oțel pentru cadă freestanding, gold
-66,03 RON
-27%
| Dimensiuni: | - |
Milano || Gold ușă de duș glisantă, 120x195cm, 8mm
-941,81 RON
-44%
| Dimensiuni: | 120-160 cm |
Motril || Gold Cabină de duș 80x80, 190cm, 6mm NANO
-487,83 RON
-30%
| Dimensiuni: | 80x80, 90x90 cm |
Rochelle || Gold Suport pentru prosop și săpun 140 cm
-27,29 RON
-10%
Motril || Rose Gold Cabină de duș 80x80, 190cm, 6mm NANO
-506,52 RON
-30%
| Dimensiuni: | 80x80, 90x90 cm |
Murcia || Gold Cabină De Duș Semirotundă 80x80, 190cm, 6mm NANO
-598,75 RON
-34%
| Dimensiuni: | 80x80,90x90cm |
Murcia || Rose Gold Cabină De Duș Semirotundă 80x80, 190cm, 6mm NANO
-598,94 RON
-34%
| Dimensiuni: | 80x80,90x90cm |
Rubio || Gold Cabină de duș 80x80, 195cm, 6mm
-545,89 RON
-33%
| Dimensiuni: | 80x80,90x90,100x100cm |
Milano || Duo Gold Cabină de duș 80x120, 195cm, 8mm
-846,83 RON
-34%
| Dimensiuni: | 90x90,100x100,80x120,90x120 |
Milano || Duo Rose Gold Cabină de duș 80x120, 195cm, 8mm
-788,84 RON
-31%
| Dimensiuni: | 90x90,100x100,80x120,90x120 |
Izmir || White & Gold Baterie retro pentru lavoar
-66,01 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Izmir || White & Gold Baterie retro înălțată pentru lavoar
-80,07 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Korfu || Rose Gold Baterie freestanding pentru cadă
-317,31 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |