Baterie de bucătărie
Portland || Black Baterie de bucătărie cu 3 căi pentru sistem de filtrare a apei
-99,29 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Singapore || Baterie de bucătărie
-82,80 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Singapore || Black Baterie de bucătărie
-82,81 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Singapore || Gun Grey Baterie de bucătărie
-91,08 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Ibiza || Baterie de bucătărie cu duș extractibil
-93,21 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Ibiza || Black Baterie de bucătărie cu duș extractibil
-93,20 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Ibiza || Gun Grey Baterie de bucătărie cu duș extractibil
-100,74 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Cannes || Baterie de bucătărie
-106,63 RON
-30%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Cannes || Black Baterie de bucătărie
-92,14 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Portland || Baterie de bucătărie cu 3 căi pentru sistem de filtrare a apei
-99,29 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |