Căutare
Borell || Ring - suport de prosoape
-69,68 RON
-51%
| Material: | Aluminiu |
Genova || Sonoma Dulap de baie cu lavoar 70 cm
-1.868,67 RON
-61%
| Culoare: | ![]() |
CORI || Vas toaletă cu spălare adâncă, ceramică, alb, evacuare orizontală
-82,94 RON
-32%
| Material: | portelan |
FRANKFURT || Vas toaletă suspendat, cu spălare adâncă, cu capac WC slim, ceramică, alb
-352,57 RON
-46%
| Material: | portelan |
OSLO || Vas toaletă monobloc, cu spălare adâncă, cu rezervor, evacuare verticală, ceramică, alb
-226,63 RON
-40%
| Material: | portelan |
EUROPA || Vas toaletă cu spălare adâncă, ceramică, alb, evacuare verticală
-185,53 RON
-49%
| Material: | portelan |
OSLO || Vas toaletă suspendat, cu spălare adâncă, cu capac WC slim, ceramică, alb
-377,13 RON
-40%
| Material: | portelan |
W-STEP || pardoseală vinilică SPC, imitatie arțar, 1220x183x5 mm
-53,09 RON
-25%
| Material: | Compus de piatră SPC |
| Conținutul pachetului: | 2,23 m²/pachet, 10 bucăți |
| Potrivit și pentru încălzire prin pardoseală: | Da |
| Rezistent la apă: | Da |
| Grosime: | 4+1 mm |
SAST-630 || Cadru suport și rezervor WC încastrat, cu placă de acționare cu dublă comandă
-130,49 RON
-21%
| Material: | plastic |
Capac WC SOFTY, închidere lentă (soft-close), alb, plastic, sistem anti-trântire
-18,39 RON
-26%
| Material: | plastic |
W-STEP || pardoseală vinilică SPC, imitatie stejar rustic, 1220x183x5 mm
-63,84 RON
-31%
| Material: | Compus de piatră SPC |
| Conținutul pachetului: | 2,23 m²/pachet, 10 bucăți |
| Potrivit și pentru încălzire prin pardoseală: | Da |
| Rezistent la apă: | Da |
| Grosime: | 4+1 mm |
W-STEP || pardoseală vinilică SPC, imitatie stejar gri, 1220x183x5 mm
-63,84 RON
-31%
| Material: | Compus de piatră SPC |
| Conținutul pachetului: | 2,23 m²/pachet, 10 bucăți |
| Potrivit și pentru încălzire prin pardoseală: | Da |
| Rezistent la apă: | Da |
| Grosime: | 4+1 mm |
W-STEP || pardoseală vinilică SPC, imitatie stejar deschis, 1220x183x5 mm
-53,09 RON
-25%
| Material: | Compus de piatră SPC |
| Conținutul pachetului: | 2,23 m²/pachet, 10 bucăți |
| Potrivit și pentru încălzire prin pardoseală: | Da |
| Rezistent la apă: | Da |
| Grosime: | 4+1 mm |
W-STEP || profil de compensare pentru pardoseală SPC, imitatie arțar, 2400x43x10 mm
-55,06 RON
-70%
W-STEP || profil de compensare pentru pardoseală SPC, imitatie stejar rustic, 2400x43x10 mm
-22,32 RON
-28%
W-STEP || profil de compensare pentru pardoseală SPC, imitatie stejar gri, 2400x43x10 mm
-55,06 RON
-70%
W-STEP || profil de compensare pentru pardoseală SPC, imitatie stejar deschis, 2400x43x10 mm
-55,06 RON
-70%
W-STEP || profil de trecere pentru pardoseală SPC, lipibil, imitatie arțar, 2400x46x7 mm
-55,06 RON
-70%
Paris || Căzi de baie rectangulare 150x70 cm
-416,36 RON
-53%
Cagliari || White 80x80x2,6 cm Cădiță de duș pătrată, SMC, cu sifon inclus
-201,60 RON
-31%
| Dimensiuni: | 80x80, 80x100, 80x120, 90x90, 90x120 cm |
OVAL || Cadă de baie freestanding, alb, 155x80x58 cm
-1.091,29 RON
-31%
Catania || White Dulap de baie cu lavoar 60cm
-916,97 RON
-54%
| Dimensiuni: | 60-100 cm |
| Culoare: | ![]() |
W-STEP || profil de trecere pentru pardoseală SPC, lipibil, imitatie stejar rustic, 2400x46x7 mm
-55,06 RON
-70%
W-STEP || pardoseală laminată, imitatie nuc, 1220x200x8 mm, AC4
-20,00 RON
-29%
| Material: | Corp HDF, strat protector rezistent la uzură |
| Conținutul pachetului: | 2,44 m²/pachet, 10 bucăți |
| Rezistență la uzură: | AC4 |
| Potrivit și pentru încălzire prin pardoseală: | Da |
| Rezistent la apă: | Da |
| Grosime: | 8 mm |
Catania || Sonoma Dulap de baie cu lavoar 60cm
-321,00 RON
-34%
| Dimensiuni: | 60-100 cm |
| Culoare: | ![]() |
W-STEP || profil de trecere pentru pardoseală SPC, lipibil, imitatie stejar gri, 2400x46x7 mm
-55,06 RON
-70%
Catania || Gri antracit mat, dulap de baie cu lavoar, 60cm
-176,18 RON
-23%
| Dimensiuni: | 60-100 cm |
| Culoare: | ![]() |
MONTERO-M 40 || Lavoar montat pe blat, ceramică, alb, cu model marmură, rotunjit
-282,73 RON
-54%
| Material: | portelan |
| Dimensiuni: | 40, 50, 60 cm |
W-STEP || profil de trecere pentru pardoseală SPC, lipibil,imitatie stejar deschis, 2400x46x7 mm
-55,06 RON
-70%
MONTERO 40 || Lavoar montat pe blat, ceramică, alb, rotunjit
-185,53 RON
-49%
| Material: | portelan |
| Dimensiuni: | 40, 50, 60 cm |
W-STEP || plintă pentru pardoseală SPC, imitatie stejar rustic, 2400x80x14 mm
39,02 RON
(32,25 RON + TVA)
BERGAMO-M || Lavoar montat pe blat, ceramică, alb, cu model marmură, rotunjit
-282,73 RON
-54%
| Material: | portelan |
BERGAMO || Lavoar montat pe blat, ceramică, alb, rotunjit
-133,33 RON
-41%
| Material: | portelan |
W-STEP || plintă pentru pardoseală SPC, imitatie stejar gri, 2400x80x14 mm
39,02 RON
(32,25 RON + TVA)
W-STEP || plintă pentru pardoseală SPC, imitatie stejar deschis, 2400x80x14 mm
39,02 RON
(32,25 RON + TVA)
Peru || Căzi de baie rectangulare 170x70 cm
-548,48 RON
-53%
Cagliari || Black 80x80x2,6 cm Cădiță de duș pătrată, SMC, cu sifon inclus
-263,71 RON
-35%
| Dimensiuni: | 80x80, 80x100, 80x120, 90x90, 90x120 cm |
Tropez || Baterie înălțată pentru lavoar
-73,95 RON
-22%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
W-STEP || pardoseală laminată, imitatie frasin, 1220x200x8 mm, AC4
-20,00 RON
-29%
| Material: | Corp HDF, strat protector rezistent la uzură |
| Conținutul pachetului: | 2,44 m²/pachet, 10 bucăți |
| Rezistență la uzură: | AC4 |
| Potrivit și pentru încălzire prin pardoseală: | Da |
| Rezistent la apă: | Da |
| Grosime: | 8 mm |
BERLIN-M || Lavoar montat pe blat, ceramică, alb, cu model marmură, dreptunghiular
-282,73 RON
-54%
| Material: | portelan |
BERLIN-M || Lavoar montat pe blat, ceramică, alb, cu model marmură, dreptunghiular
-282,73 RON
-54%
| Material: | portelan |
CUBE || Cadă de baie freestanding, alb, 170x75x58 cm
-1.559,06 RON
-38%
Cagliari || White 80x80x2,6 cm Cădiță de duș semicirculară, SMC, cu sifon inclus
-201,60 RON
-31%
| Dimensiuni: | 80x80, 90x90 cm |
Nizza || Căzi de baie pe colț asimetrice R 150x100
-415,20 RON
-41%
Genova || White Dulap de baie cu lavoar 60 cm
-1.330,38 RON
-47%
| Dimensiuni: | 60-80 cm |
| Culoare: | ![]() |

