Căutare
Marseille || LED Oglindă 60 cm
-97,62 RON
-24%
| Dimensiuni: | 60-120cm |
W-STEP || pardoseală laminată probă de produs cu culori
-85,67 RON
-77%
| Grosime: | 8 mm |
Ibiza || Black Baterie înălțată pentru lavoar
-108,49 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
W-STEP || folie suport rezistentă la trafic pentru pardoseală laminată, potrivit și pentru încălzire prin pardoseală, 2 mm
-60,80 RON
-26%
Ibiza || Gun Grey Baterie pentru lavoar
-75,18 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
W-STEP || pardoseală laminată, imitatie nuc, 1220x200x8 mm, AC4
-64,10 RON
-40%
| Material: | Corp HDF, strat protector rezistent la uzură |
| Conținutul pachetului: | 2,44 m²/pachet, 10 bucăți |
| Rezistență la uzură: | AC4 |
| Potrivit și pentru încălzire prin pardoseală: | Da |
| Rezistent la apă: | Da |
| Grosime: | 8 mm |
Ibiza || Gun Grey Baterie înălțată pentru lavoar
-113,73 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
VOILE || Set de duș cu baterie termostatică
-370,27 RON
-48%
| Material: | Oțel inoxidabil, Alamă |
| Termostat încorporat: | Da |
| Calitate: | Premium |
| Set complet: | Da |
| Disponibil în mai multe culori: | Da |
Salzburg || Black Baterie pentru lavoar
-67,64 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Salzburg || Black Baterie înălțată pentru lavoar
-81,70 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Salzburg || Gun Grey Baterie pentru lavoar
-72,88 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Salzburg || Gun Grey Baterie înălțată pentru lavoar
-88,57 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Cannes || Black Baterie pentru lavoar
-75,18 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Cannes || Black Baterie înălțată pentru lavoar
-111,44 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Izmir || Black & White Baterie retro pentru lavoar
-64,38 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Izmir || Black & White Baterie retro înălțată pentru lavoar
-92,95 RON
-31%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Izmir || Black & Gold Baterie retro pentru lavoar
-66,01 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Izmir || Black & Gold Baterie retro înălțată pentru lavoar
-80,07 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Izmir || White & Gold Baterie retro pentru lavoar
-66,01 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Izmir || White & Gold Baterie retro înălțată pentru lavoar
-80,07 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Korfu || Baterie freestanding pentru cadă
-350,55 RON
-31%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Korfu || Black Baterie freestanding pentru cadă
-295,10 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Korfu || Gun Grey Baterie freestanding pentru cadă
-317,31 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Korfu || Rose Gold Baterie freestanding pentru cadă
-317,31 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |