Căutare
Firenze || Cabină de duș 6mm 80cm
-810,88 RON
-47%
| Dimensiuni: | 70,80,90cm |
Madeira || 70, 80, 90 Ușă de duș, fără nano, 190cm, 5mm
-301,01 RON
-43%
| Dimensiuni: | 70,80,90,100cm |
Firenze || Cabină de duș 6mm 80cm
-534,45 RON
-31%
| Dimensiuni: | 70,80,90cm |
Triad || 6mm, 120x140 paravană pentru căzi, fără nano
-370,90 RON
-39%
| Dimensiuni: | 120x140cm |
Walk-in || Perete de duș 140 fără NANO, 200cm, 8mm
-857,03 RON
-57%
| Grosimea sticlei: | 8 mm |
| Dimensiuni: | 80-140 cm |
Motril || Cabină de duș 80x80, 190cm, 6mm NANO
-410,99 RON
-41%
| Dimensiuni: | 80x80,90x90,100x100cm |
Motril || Negru Cabină de duș 80x80, 190cm, 6mm, NANO
-851,65 RON
-53%
| Dimensiuni: | 80x80,90x90,100x100cm |
Motril || Gold Cabină de duș 80x80, 190cm, 6mm NANO
-487,83 RON
-30%
| Dimensiuni: | 80x80, 90x90 cm |
LIGNANO || Lavoar montat pe blat, ceramică, alb, oval
-185,53 RON
-49%
| Material: | portelan |
LIGNANO-M || Lavoar montat pe blat, ceramică, alb, cu model marmură, oval
-282,73 RON
-54%
| Material: | portelan |
Motril || Rose Gold Cabină de duș 80x80, 190cm, 6mm NANO
-506,52 RON
-30%
| Dimensiuni: | 80x80, 90x90 cm |
Murcia || Cabină De Duș Semirotundă 80x80, 190cm, 6mm, NANO
-401,00 RON
-40%
| Dimensiuni: | 80x80,90x90,100x100cm |
Murcia || Negru Cabină De Duș Semirotundă 80x80, 190cm, 6mm, NANO
-779,54 RON
-50%
| Dimensiuni: | 80x80,90x90,100x100cm |
Murcia || Gold Cabină De Duș Semirotundă 80x80, 190cm, 6mm NANO
-598,75 RON
-34%
| Dimensiuni: | 80x80,90x90cm |
Murcia || Rose Gold Cabină De Duș Semirotundă 80x80, 190cm, 6mm NANO
-598,94 RON
-34%
| Dimensiuni: | 80x80,90x90cm |