Căutare
Walk-in || Black Perete de duș, gravat cu acid, cu sticlă mată 50, 200cm, 8mm
-352,10 RON
-48%
| Grosimea sticlei: | 8 mm |
| Dimensiuni: | 50-140cm |
Walk-in || Black Perete de duș, cu sticlă fumurie 80, 200cm, 8mm
-465,56 RON
-48%
| Grosimea sticlei: | 8 mm |
| Dimensiuni: | 80-120 cm |
Milano || Duo Black Cabină de duș 100x100, 195cm, 8mm
-901,00 RON
-45%
| Dimensiuni: | 90x90,100x100,80x120,90x120 |
Milano || Black ușă de duș glisantă, 120x195cm, 8mm
-471,00 RON
-39%
| Dimensiuni: | 120-160 cm |
Tulle || Black Set de duș cu baterie termostatică
-129,42 RON
-26%
| Material: | Oțel inoxidabil, Alamă |
| Termostat încorporat: | Da |
| Calitate: | Premium |
| Set complet: | Da |
| Disponibil în mai multe culori: | Da |
Cagliari || Black 80x100x2,6 cm Cădiță de duș pătrată, SMC, cu sifon inclus
-326,03 RON
-35%
Cagliari || Black 80x80x2,6 cm Cădiță de duș semicirculară, SMC, cu sifon inclus
-281,08 RON
-37%
Rochelle || Black Suport pentru prosop și săpun 140 cm
-6,66 RON
-3%
OVAL || Cadă de baie freestanding, alb-negru, 155x80x58 cm
-1.026,78 RON
-28%
LANA || Cadă de baie semi-freestanding, pentru montaj lângă perete, alb-negru, 160x80x58 cm
-1.947,41 RON
-43%
CUBE || Cadă de baie freestanding, alb-negru, 170x75x58 cm
-1.792,60 RON
-41%
Tulle || Black Set de duș cu baterie termostatică
-129,42 RON
-26%
| Material: | Oțel inoxidabil, Alamă |
| Termostat încorporat: | Da |
| Calitate: | Premium |
| Set complet: | Da |
| Disponibil în mai multe culori: | Da |
Voile || Black Set de duș cu baterie termostatică
-95,62 RON
-22%
| Material: | Oțel inoxidabil, Alamă |
| Termostat încorporat: | Da |
| Calitate: | Premium |
| Set complet: | Da |
| Disponibil în mai multe culori: | Da |
Singapore || Black Baterie pentru lavoar
-75,17 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Tropez || Black Baterie înălțată pentru lavoar
-86,28 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Ibiza || Black Baterie înălțată pentru lavoar
-108,50 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Salzburg || Black Baterie pentru lavoar
-67,64 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Tropez || Black Baterie pentru lavoar
-65,34 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Ibiza || Black Baterie pentru lavoar
-70,59 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Cannes || Black Baterie înălțată pentru lavoar
-111,44 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Singapore || Black Baterie înălțată pentru lavoar
-106,86 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Korfu || Black Baterie freestanding pentru cadă
-358,75 RON
-32%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Portland || Black Baterie de bucătărie cu 3 căi pentru sistem de filtrare a apei
-78,06 RON
-22%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Cannes || Black Baterie pentru lavoar
-75,17 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Salzburg || Black Baterie înălțată pentru lavoar
-81,69 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Singapore || Black Baterie de bucătărie
-75,48 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Ibiza || Black Baterie de bucătărie cu duș extractibil
-73,22 RON
-22%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Cannes || Black Baterie de bucătărie
-83,98 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Portland || Black Baterie de bucătărie cu 3 căi pentru sistem de filtrare a apei
-90,51 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Elche || 120 Negru Ușă de duș, 190cm, 6mm
-320,99 RON
-32%
| Dimensiuni: | 120-140cm |
Motril || Negru Cabină de duș 100x100, 190cm, 6mm, NANO
-501,00 RON
-42%
| Dimensiuni: | 80x80,90x90,100x100cm |
Belvero || Negru Ușă de duș, 120x195cm, 6mm
-401,00 RON
-36%
| Dimensiuni: | 120-160cm |
Rubio || Negru Cabină de duș 100x100, 195cm, 6mm
-772,05 RON
-46%
| Dimensiuni: | 80x80,90x90,100x100cm |
Murcia || Negru Cabină De Duș Semirotundă 100x100, 190cm, 6mm, NANO
-401,00 RON
-33%
| Dimensiuni: | 80x80,90x90,100x100cm |
Madeira || 100 Negru Ușă de duș, 190cm, 6mm
-351,00 RON
-39%
| Dimensiuni: | 80,90,100cm |
Westy || 100 Negru ușă de duș batantă cu două canaturi, 195cm, 6mm
-373,68 RON
-29%
| Dimensiuni: | 80,90,100cm |
Alvor || Negru 6mm, 120x140 Paravană pentru căzi
-409,07 RON
-45%
| Dimensiuni: | 120x140cm |
Evora || Negru 6mm, 70x140, paravană pentru căzi
-321,47 RON
-51%
| Dimensiuni: | 70,80cm |
Adria Black || Black Set accesorii baie
-118,61 RON
-24%
| Material: | Aluminiu |
Toulon || 6mm Black Cabină de duș 70*70 190cm
-528,53 RON
-57%
| Dimensiuni: | 70x70,80x80,90x90,100x100cm |
Avignon || 6mm Black curbată Cabină de duș 70*70 190cm
-404,55 RON
-45%
| Dimensiuni: | 70x70,80x80,90x90,100x100cm |
Firenze || Cabină de duș Black 6mm 70cm
-868,67 RON
-55%
| Dimensiuni: | 70,80,90cm |
Walk-in || Negru Perete de duș 50, 200cm, 8mm
-805,80 RON
-62%
| Grosimea sticlei: | 8 mm |
| Dimensiuni: | 50-140cm |
Cagliari || Black 80x80x2,6 cm Cădiță de duș pătrată, SMC, cu sifon inclus
-263,71 RON
-35%
| Dimensiuni: | 80x80, 80x100, 80x120, 90x90, 90x120 cm |
Madeira || 80 Negru Ușă de duș, 190cm, 6mm
-540,96 RON
-49%
| Dimensiuni: | 80,90,100cm |
Evora || Negru 6mm, 70x140, paravană pentru căzi
-321,46 RON
-51%
| Dimensiuni: | 70,80cm |
Tropez || Black Baterie pentru lavoar
-65,35 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Madeira || Black Pattern 80 ușă de duș care se deschide, 190cm, 6mm
-252,97 RON
-22%
| Dimensiuni: | 80,90cm |
Cagliari || Black 80x80x2,6 cm Cădiță de duș semicirculară, SMC, cu sifon inclus
-244,39 RON
-33%
| Dimensiuni: | 80x80, 90x90 cm |
Tropez || Black Baterie înălțată pentru lavoar
-86,28 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |