Water Fun
Gold || Panel duș, oțel inoxidabil
-753,65 RON
-65%
| Material: | Oțel inoxidabil |
Tulle || Eco Set de duș cu suport pentru gel de duș
-215,35 RON
-26%
| Material: | Oțel inoxidabil, Alamă |
| Calitate: | Premium |
| Set complet: | Da |
| Disponibil în mai multe culori: | Da |
| Suport pentru gel de duș: | Da |
Tulle || Black Set de duș cu baterie termostatică
-129,42 RON
-26%
| Material: | Oțel inoxidabil, Alamă |
| Termostat încorporat: | Da |
| Calitate: | Premium |
| Set complet: | Da |
| Disponibil în mai multe culori: | Da |
Maya || Eco Set de duș cu suport pentru gel de duș
-150,16 RON
-22%
| Material: | Oțel inoxidabil, Alamă |
| Calitate: | Premium |
| Set complet: | Da |
| Disponibil în mai multe culori: | Da |
| Suport pentru gel de duș: | Da |
Voile || Black Set de duș cu baterie termostatică
-95,62 RON
-22%
| Material: | Oțel inoxidabil, Alamă |
| Termostat încorporat: | Da |
| Calitate: | Premium |
| Set complet: | Da |
| Disponibil în mai multe culori: | Da |
Portland || Black Baterie de bucătărie cu 3 căi pentru sistem de filtrare a apei
-90,51 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Adria Silver || Silver Set accesorii baie
-118,61 RON
-24%
| Material: | Aluminiu |
Adria Inox || Inox Set accesorii baie
-132,69 RON
-24%
| Material: | Aluminiu |
Adria Black || Black Set accesorii baie
-118,61 RON
-24%
| Material: | Aluminiu |
Borell || Duo - Suport de pahar
-116,80 RON
-74%
| Material: | Aluminiu |
Noir || suport pentru hârtie igienică
-41,58 RON
-38%
| Dimensiuni: | - |
Borell || - suport de prosoape
-83,22 RON
-53%
| Material: | Aluminiu |
Borell || Rack -suport de prosoape
-39,54 RON
-25%
| Material: | Aluminiu |
Borell || Duo -etajere baie
-68,48 RON
-27%
| Material: | Aluminiu |
Borell || - Suport de pahar
-49,47 RON
-42%
| Material: | Aluminiu |
Salti || suport pentru hârtie igienică
-62,53 RON
-40%
| Dimensiuni: | - |
Borell || - suport pentru hârtie igienică
-85,51 RON
-54%
| Dimensiuni: | - |
| Material: | Aluminiu |
Borell || - suport perie de toaletă
-133,85 RON
-67%
| Material: | Aluminiu |
Borell || Double - suport de prosoape
-44,15 RON
-33%
| Material: | Aluminiu |
Borell || Ring - suport de prosoape
-69,68 RON
-51%
| Material: | Aluminiu |
W-STEP || pardoseală vinilică SPC, imitatie arțar, 1220x183x5 mm
-53,09 RON
-25%
| Material: | Compus de piatră SPC |
| Conținutul pachetului: | 2,23 m²/pachet, 10 bucăți |
| Potrivit și pentru încălzire prin pardoseală: | Da |
| Rezistent la apă: | Da |
| Grosime: | 4+1 mm |
W-STEP || pardoseală vinilică SPC, imitatie stejar rustic, 1220x183x5 mm
-63,84 RON
-31%
| Material: | Compus de piatră SPC |
| Conținutul pachetului: | 2,23 m²/pachet, 10 bucăți |
| Potrivit și pentru încălzire prin pardoseală: | Da |
| Rezistent la apă: | Da |
| Grosime: | 4+1 mm |
W-STEP || pardoseală vinilică SPC, imitatie stejar gri, 1220x183x5 mm
-63,84 RON
-31%
| Material: | Compus de piatră SPC |
| Conținutul pachetului: | 2,23 m²/pachet, 10 bucăți |
| Potrivit și pentru încălzire prin pardoseală: | Da |
| Rezistent la apă: | Da |
| Grosime: | 4+1 mm |
W-STEP || pardoseală vinilică SPC, imitatie stejar deschis, 1220x183x5 mm
-53,09 RON
-25%
| Material: | Compus de piatră SPC |
| Conținutul pachetului: | 2,23 m²/pachet, 10 bucăți |
| Potrivit și pentru încălzire prin pardoseală: | Da |
| Rezistent la apă: | Da |
| Grosime: | 4+1 mm |
W-STEP || profil de compensare pentru pardoseală SPC, imitatie arțar, 2400x43x10 mm
-55,06 RON
-70%
W-STEP || profil de compensare pentru pardoseală SPC, imitatie stejar rustic, 2400x43x10 mm
-22,32 RON
-28%
W-STEP || profil de compensare pentru pardoseală SPC, imitatie stejar gri, 2400x43x10 mm
-55,06 RON
-70%