Water Fun
W-STEP || pardoseală laminată, imitatie stejar alb, 1220x200x8 mm, AC4
-20,00 RON
-29%
| Material: | Corp HDF, strat protector rezistent la uzură |
| Conținutul pachetului: | 2,44 m²/pachet, 10 bucăți |
| Rezistență la uzură: | AC4 |
| Potrivit și pentru încălzire prin pardoseală: | Da |
| Rezistent la apă: | Da |
| Grosime: | 8 mm |
Singapore || Gun Grey Baterie de bucătărie
-83,02 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Dijon || Sonoma Dulap de baie cu lavoar 120cm
-371,00 RON
-25%
| Dimensiuni: | 120 cm |
| Culoare: | ![]() |
Dijon || Gri antracit mat, dulap de baie cu lavoar 120cm
-332,77 RON
-23%
| Dimensiuni: | 120 cm |
| Culoare: | ![]() |
Almagro || 80x80x13,5 cm Cădiță de duș pătrată, acril, cu sifon inclus
-584,08 RON
-67%
| Dimensiuni: | 80x80, 80x100, 80x120, 90x90, 90x120, 100x100 cm |
Burela || negru mat scurgere de duș liniară, 50 cm
-145,10 RON
-45%
| Împotriva mirosurilor: | capcana mirosului |
| Material: | oțel inoxidabil |
| Potrivire: | nivelarea picioarelor |
| Dimensiuni: | 50-90 cm |
Singapore || Baterie înălțată pentru lavoar
-106,86 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Toulon || 6mm White Cabină de duș 70*70 190cm
-325,35 RON
-33%
| Dimensiuni: | 70x70,80x80,90x90,100x100cm |
Dijon || White Dulap de baie cu lavoar 120cm
-1.348,12 RON
-40%
| Dimensiuni: | 120 cm |
| Culoare: | ![]() |
Westy || Gold 80 ușă de duș batantă cu două canaturi, 195cm, 6mm
-618,26 RON
-43%
| Dimensiuni: | 80-120 cm |
LANA || Cadă de baie semi-freestanding, pentru montaj lângă perete, alb-negru, 160x80x58 cm
-1.414,33 RON
-31%
W-STEP || pardoseală laminată, imitatie stejar, 1220x200x8 mm, AC4
-20,00 RON
-29%
| Material: | Corp HDF, strat protector rezistent la uzură |
| Conținutul pachetului: | 2,44 m²/pachet, 10 bucăți |
| Rezistență la uzură: | AC4 |
| Potrivit și pentru încălzire prin pardoseală: | Da |
| Rezistent la apă: | Da |
| Grosime: | 8 mm |
Rennes || White Dulap de baie cu lavoar
-1.237,59 RON
-46%
| Dimensiuni: | 100 cm |
| Culoare: | ![]() |
Rennes || Sonoma Dulap de baie cu lavoar
-1.397,50 RON
-51%
| Dimensiuni: | 100 cm |
| Culoare: | ![]() |
Elche || 120 Ușă de duș, 190cm, 6mm
-401,00 RON
-40%
| Dimensiuni: | 120-140cm |
Walk-in || Chrome Perete de duș, gravat cu acid, cu sticlă mată 50, 200cm, 8mm
-317,40 RON
-44%
| Grosimea sticlei: | 8 mm |
| Dimensiuni: | 50-140cm |
Lotaringia || Gold scurgere de duș liniară, 60 cm
-114,10 RON
-37%
| Împotriva mirosurilor: | capcana mirosului |
| Material: | oțel inoxidabil |
| Potrivire: | nivelarea picioarelor |
| Dimensiuni: | 60-80 cm |
Almagro || 80x80x13,5 cm Cădiță de duș semicirculară, acril, cu sifon inclus
-534,32 RON
-65%
| Dimensiuni: | 80x80, 90x90 cm |
Toulon || 6mm Shadow Cabină de duș 70*70 190cm
-368,47 RON
-38%
| Dimensiuni: | 70x70,80x80,90x90,100x100cm |
Ibiza || Baterie de bucătărie cu duș extractibil
-84,96 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Singapore || Black Baterie pentru lavoar
-75,18 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
W-STEP || pardoseală laminată, imitatie stejar gri, 1220x200x8 mm, AC4
-20,00 RON
-29%
| Material: | Corp HDF, strat protector rezistent la uzură |
| Conținutul pachetului: | 2,44 m²/pachet, 10 bucăți |
| Rezistență la uzură: | AC4 |
| Potrivit și pentru încălzire prin pardoseală: | Da |
| Rezistent la apă: | Da |
| Grosime: | 8 mm |
CUBE || Cadă de baie freestanding, alb-negru, 170x75x58 cm
-1.366,28 RON
-31%
Zamora || White Dulap de baie cu lavoar și oglindă, LED
-969,08 RON
-58%
| Dimensiuni: | 46 cm |
| Culoare: | ![]() |
Zamora || Sonoma Dulap de baie cu lavoar și oglindă, LED
-469,01 RON
-47%
| Dimensiuni: | 46 cm |
| Culoare: | ![]() |
Zamora || Gri antracit mat, dulap de baie
-207,50 RON
-23%
| Dimensiuni: | 46 cm |
| Culoare: | ![]() |
Avignon || 6mm curbată Cabină de duș 70*70 190cm
-428,53 RON
-46%
| Dimensiuni: | 70x70,80x80,90x90,100x100cm |
MASCA PENTRU C|| PENTRU CADĂ ASIMETRICĂ STÂNGA 150-170
-540,89 RON
-70%
Walk-in || Black Perete de duș, gravat cu acid, cu sticlă mată 50, 200cm, 8mm
-141,34 RON
-19%
| Grosimea sticlei: | 8 mm |
| Dimensiuni: | 50-140cm |
Elche || 120 Negru Ușă de duș, 190cm, 6mm
-562,35 RON
-41%
| Dimensiuni: | 120-140cm |
W-STEP || plintă pentru pardoseală pentru pardoseală laminată, imitatie nuc, 2400x60x15 mm
-20,68 RON
-52%
| Material: | Corp HDF, strat protector rezistent la uzură |
| Rezistență la uzură: | AC4 |
| Rezistent la apă: | Da |
Singapore || Black Baterie înălțată pentru lavoar
-106,86 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Ibiza || Black Baterie de bucătărie cu duș extractibil
-84,96 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Set c|| capac preaplin și scurgere din oțel pentru cadă freestanding, white
-66,03 RON
-27%
| Dimensiuni: | - |
Sevilla || White Dulap cu două uși și oglindă, LED 60 cm
-249,89 RON
-30%
| Dimensiuni: | 60-90 cm |
| Culoare: | ![]() |
Sevilla || Sonoma Dulap cu două uși și oglindă, LED 60 cm
-70,99 RON
-11%
| Dimensiuni: | 60-90 cm |
| Culoare: | ![]() |
Sevilla || Gri antracit mat, dulap cu două uși și oglindă, cu iluminare LED 60 cm
-199,67 RON
-23%
| Dimensiuni: | 60-90 cm |
| Culoare: | ![]() |
Vicenza || White Dulap cu trei uși și oglindă, LED 100 cm
-242,23 RON
-21%
| Dimensiuni: | 100-120 cm |
| Culoare: | ![]() |
Vicenza || Sonoma Dulap cu trei uși și oglindă, LED 100 cm
-201,01 RON
-22%
| Dimensiuni: | 100-120 cm |
| Culoare: | ![]() |
Vicenza || Gri antracit mat, dulap cu trei uși și oglindă, cu iluminare LED 100 cm
-293,62 RON
-23%
| Dimensiuni: | 100-120 cm |
| Culoare: | ![]() |
Belvero || Ușă de duș, 120x195cm, 6mm
-401,00 RON
-36%
| Dimensiuni: | 120-160cm |
Walk-in || Chrome Perete de duș, cu sticlă fumurie 80, 200cm, 8mm
-398,59 RON
-42%
| Grosimea sticlei: | 8 mm |
| Dimensiuni: | 80-120 cm |
Dotty || 80x80x5 cm Cădiță de duș, semirotundă acril, cu sifon inclus
-253,27 RON
-53%
| Dimensiuni: | 80x80, 90x90 cm |
pici|| de nivelare a căzii
-177,60 RON
-65%
| Dimensiuni: | 60-80 cm |
Set c|| capac preaplin și scurgere din oțel pentru cadă freestanding, silver
-130,10 RON
-53%
| Dimensiuni: | - |
Avignon || 6mm Black curbată Cabină de duș 70*70 190cm
-339,22 RON
-38%
| Dimensiuni: | 70x70,80x80,90x90,100x100cm |
Singapore || Gun Grey Baterie pentru lavoar
-79,40 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Ibiza || Gun Grey Baterie de bucătărie cu duș extractibil
-91,83 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |

