Water Fun
W-STEP || profil de compensare pentru pardoseală SPC, imitatie stejar deschis, 2400x43x10 mm
-55,06 RON
-70%
W-STEP || profil de trecere pentru pardoseală SPC, lipibil, imitatie arțar, 2400x46x7 mm
-55,06 RON
-70%
Walk-in || Perete de duș 70, 200cm, 8mm
-90,00 RON
-18%
| Grosimea sticlei: | 8 mm |
| Dimensiuni: | 70-140cm |
Madeira || 70, 80, 90 Ușă de duș, fără nano, 190cm, 5mm
-301,01 RON
-43%
| Dimensiuni: | 70,80,90,100cm |
Paris || Căzi de baie rectangulare 150x70 cm
-416,36 RON
-53%
Evora || Fix 6mm, 70x140 paravană pentru căzi
-232,88 RON
-46%
| Dimensiuni: | 70,80cm |
MODERN || RIGOLĂ duș, cu acoperire ceramică, 50 cm
-272,39 RON
-64%
| Împotriva mirosurilor: | capcana mirosului |
| Material: | oțel inoxidabil |
| Potrivire: | nivelarea picioarelor |
| Dimensiuni: | 50-100 cm |
Cagliari || White 80x80x2,6 cm Cădiță de duș pătrată, SMC, cu sifon inclus
-201,60 RON
-31%
| Dimensiuni: | 80x80, 80x100, 80x120, 90x90, 90x120 cm |
OVAL || Cadă de baie freestanding, alb, 155x80x58 cm
-1.091,29 RON
-31%
Firenze || Cabină de duș 6mm 80cm
-534,45 RON
-31%
| Dimensiuni: | 70,80,90cm |
Catania || White Dulap de baie cu lavoar 60cm
-916,97 RON
-54%
| Dimensiuni: | 60-100 cm |
| Culoare: | ![]() |
Tropez || Baterie pentru lavoar
-65,34 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
W-STEP || profil de trecere pentru pardoseală SPC, lipibil, imitatie stejar rustic, 2400x46x7 mm
-55,06 RON
-70%
W-STEP || pardoseală laminată, imitatie nuc, 1220x200x8 mm, AC4
-20,00 RON
-29%
| Material: | Corp HDF, strat protector rezistent la uzură |
| Conținutul pachetului: | 2,44 m²/pachet, 10 bucăți |
| Rezistență la uzură: | AC4 |
| Potrivit și pentru încălzire prin pardoseală: | Da |
| Rezistent la apă: | Da |
| Grosime: | 8 mm |
Catania || Sonoma Dulap de baie cu lavoar 60cm
-321,00 RON
-34%
| Dimensiuni: | 60-100 cm |
| Culoare: | ![]() |
W-STEP || profil de trecere pentru pardoseală SPC, lipibil, imitatie stejar gri, 2400x46x7 mm
-55,06 RON
-70%
Catania || Gri antracit mat, dulap de baie cu lavoar, 60cm
-176,18 RON
-23%
| Dimensiuni: | 60-100 cm |
| Culoare: | ![]() |
W-STEP || profil de trecere pentru pardoseală SPC, lipibil,imitatie stejar deschis, 2400x46x7 mm
-55,06 RON
-70%
W-STEP || plintă pentru pardoseală SPC, imitatie stejar rustic, 2400x80x14 mm
39,02 RON
(32,25 RON + TVA)
W-STEP || plintă pentru pardoseală SPC, imitatie stejar gri, 2400x80x14 mm
39,02 RON
(32,25 RON + TVA)
W-STEP || plintă pentru pardoseală SPC, imitatie stejar deschis, 2400x80x14 mm
39,02 RON
(32,25 RON + TVA)
Evora || 6mm, 70x140, paravană pentru căzi
-284,98 RON
-47%
| Dimensiuni: | 70,80cm |
Madeira || 80 Ușă de duș, 190cm, 6mm
-300,99 RON
-40%
| Dimensiuni: | 80,84,90,100cm |
Firenze || Cabină de duș Black 6mm 70cm
-868,67 RON
-55%
| Dimensiuni: | 70,80,90cm |
Peru || Căzi de baie rectangulare 170x70 cm
-548,48 RON
-53%
Fontanelle || RIGOLĂ duș, 50 cm
-272,39 RON
-64%
| Împotriva mirosurilor: | capcana mirosului |
| Material: | oțel inoxidabil |
| Potrivire: | nivelarea picioarelor |
| Dimensiuni: | 50-100 cm |
Walk-in || Negru Perete de duș 50, 200cm, 8mm
-805,80 RON
-62%
| Grosimea sticlei: | 8 mm |
| Dimensiuni: | 50-140cm |
Cagliari || Black 80x80x2,6 cm Cădiță de duș pătrată, SMC, cu sifon inclus
-263,71 RON
-35%
| Dimensiuni: | 80x80, 80x100, 80x120, 90x90, 90x120 cm |
LANA || Cadă de baie semi-freestanding, pentru montaj lângă perete, alb, 160x80x58 cm
-1.367,66 RON
-31%
Tropez || Baterie înălțată pentru lavoar
-73,95 RON
-22%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
W-STEP || pardoseală laminată, imitatie frasin, 1220x200x8 mm, AC4
-20,00 RON
-29%
| Material: | Corp HDF, strat protector rezistent la uzură |
| Conținutul pachetului: | 2,44 m²/pachet, 10 bucăți |
| Rezistență la uzură: | AC4 |
| Potrivit și pentru încălzire prin pardoseală: | Da |
| Rezistent la apă: | Da |
| Grosime: | 8 mm |
Genova || Sonoma Dulap de baie cu lavoar 60 cm
-1.721,00 RON
-59%
| Dimensiuni: | 60-80 cm |
| Culoare: | ![]() |
Rimini || scurgere de duș placabilă cu gresie, 60 cm
-114,58 RON
-44%
| Material: | oțel inoxidabil |
| Potrivire: | nivelarea picioarelor |
| Dimensiuni: | 60-80 cm |
Walk-in || Gold Perete de duș 80, 200cm, 8mm
-436,63 RON
-45%
| Grosimea sticlei: | 8 mm |
| Dimensiuni: | 80-120 cm |
CUBE || Cadă de baie freestanding, alb, 170x75x58 cm
-1.559,06 RON
-38%
Cagliari || White 80x80x2,6 cm Cădiță de duș semicirculară, SMC, cu sifon inclus
-201,60 RON
-31%
| Dimensiuni: | 80x80, 90x90 cm |
Nizza || Căzi de baie pe colț asimetrice R 150x100
-415,20 RON
-41%
Madeira || 80 Negru Ușă de duș, 190cm, 6mm
-540,96 RON
-49%
| Dimensiuni: | 80,90,100cm |
Firenze || Cabină de duș Gold 6mm 80cm
-554,84 RON
-31%
| Dimensiuni: | 70,80,90cm |
Genova || White Dulap de baie cu lavoar 60 cm
-1.330,38 RON
-47%
| Dimensiuni: | 60-80 cm |
| Culoare: | ![]() |
Evora || Negru 6mm, 70x140, paravană pentru căzi
-321,46 RON
-51%
| Dimensiuni: | 70,80cm |
W-STEP || pardoseală laminată, imitatie stejar desenat, 1220x200x8 mm, AC4
-20,00 RON
-29%
| Material: | Corp HDF, strat protector rezistent la uzură |
| Conținutul pachetului: | 2,44 m²/pachet, 10 bucăți |
| Rezistență la uzură: | AC4 |
| Potrivit și pentru încălzire prin pardoseală: | Da |
| Rezistent la apă: | Da |
| Grosime: | 8 mm |
Tropez || Black Baterie pentru lavoar
-65,35 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
NORMANDIA 30 || Alb, dulap de baie, cu coș de rufe, spațiu de depozitare și rafturi
-143,94 RON
-23%
| Dimensiuni: | 30-60 cm |
| Culoare: | ![]() |
NORMANDIA 30 || Sonoma, dulap de baie, cu coș de rufe, spațiu de depozitare și rafturi
-191,83 RON
-23%
| Dimensiuni: | 30-60 cm |
| Culoare: | ![]() |
NORMANDIA 30 || Gri antracit mat, dulap de baie, cu coș de rufe, spațiu de depozitare și rafturi
-164,43 RON
-23%
| Dimensiuni: | 30-60 cm |
| Culoare: | ![]() |
NORMANDIA 60 || Alb, dulap de baie, cu coș de rufe, spațiu de depozitare și rafturi
-305,37 RON
-23%
| Dimensiuni: | 30-60 cm |
| Culoare: | ![]() |
MAYA || coloana termostatica de dus
-161,64 RON
-21%
| Material: | Oțel inoxidabil |
| Termostat încorporat: | DA |
Madeira || Black Pattern 80 ușă de duș care se deschide, 190cm, 6mm
-252,97 RON
-22%
| Dimensiuni: | 80,90cm |

