Water Fun
NORMANDIA 60 || Sonoma, dulap de baie, cu coș de rufe, spațiu de depozitare și rafturi
-324,95 RON
-23%
| Dimensiuni: | 30-60 cm |
| Culoare: | ![]() |
NORMANDIA 60 || Gri antracit mat, dulap de baie, cu coș de rufe, spațiu de depozitare și rafturi
-348,43 RON
-23%
| Dimensiuni: | 30-60 cm |
Alvor || 6mm, 120x140 Paravană pentru căzi
-279,89 RON
-35%
| Dimensiuni: | 120x140cm |
Nizza || Căzi de baie pe colț asimetrice L 150x100
-586,41 RON
-50%
Walk-in || Rose Gold Perete de duș 80, 200cm, 8mm
-512,51 RON
-51%
| Grosimea sticlei: | 8 mm |
| Dimensiuni: | 80-120 cm |
Singapore || Baterie de bucătărie
-75,48 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Firenze || Cabină de duș Rose Gold 6mm 80cm
-554,84 RON
-31%
| Dimensiuni: | 70,80,90cm |
CORNER || Cadă de baie semi-freestanding, colț, dreapta, alb, 150x75x58 cm
-1.616,95 RON
-36%
Madeira || Gold 80 ușă de duș care se deschide, 190cm, 6mm
-291,43 RON
-24%
| Dimensiuni: | 80,90,100cm |
Cagliari || Black 80x80x2,6 cm Cădiță de duș semicirculară, SMC, cu sifon inclus
-244,39 RON
-33%
| Dimensiuni: | 80x80, 90x90 cm |
W-STEP || pardoseală laminată, imitatie stejar deschis, 1220x200x8 mm, AC4
-20,00 RON
-29%
| Material: | Corp HDF, strat protector rezistent la uzură |
| Conținutul pachetului: | 2,44 m²/pachet, 10 bucăți |
| Rezistență la uzură: | AC4 |
| Potrivit și pentru încălzire prin pardoseală: | Da |
| Rezistent la apă: | Da |
| Grosime: | 8 mm |
Tropez || Black Baterie înălțată pentru lavoar
-86,28 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Burgundia || Sonoma dulap de baie
-270,07 RON
-35%
| Culoare: | ![]() |
Burgundia || Gri antracit mat, dulap de baie
-144,19 RON
-23%
| Dimensiuni: | 30 cm |
| Culoare: | ![]() |
Alegre || BLACK Panel duș, oțel inoxidabil
-555,73 RON
-56%
| Material: | Oțel inoxidabil |
Merin || BLACK Panel duș, oțel inoxidabil
-507,84 RON
-52%
| Material: | Oțel inoxidabil |
Merin || WHITE Panel duș, oțel inoxidabil
-529,20 RON
-54%
| Material: | Oțel inoxidabil |
Verona || Black Panel duș, oțel inoxidabil, cu termostat, iluminat cu LED
-268,63 RON
-23%
| Material: | Oțel inoxidabil |
Bologna || BLACK Panel duș, oțel inoxidabil
-522,77 RON
-52%
| Material: | Oțel inoxidabil |
Alegre || WHITE Panel duș, oțel inoxidabil
-525,13 RON
-53%
| Material: | Oțel inoxidabil |
Bologna || WHITE Panel duș, oțel inoxidabil
-536,00 RON
-54%
| Material: | Oțel inoxidabil |
Verona || Silver Panel duș, oțel inoxidabil, cu termostat, iluminat cu LED
-608,20 RON
-53%
| Material: | Oțel inoxidabil |
Verona || White Panel duș, oțel inoxidabil, cu termostat, iluminat cu LED
-480,13 RON
-42%
| Material: | Oțel inoxidabil |
Walk-in || Perete de duș 70, 190cm, 8mm
-71,00 RON
-15%
| Grosimea sticlei: | 8 mm |
| Dimensiuni: | 50-140cm |
Westy || 80 ușă de duș batantă cu două canaturi, 195cm, 6mm
-242,00 RON
-30%
| Dimensiuni: | 80-120 cm |
Toulon || 6mm Cabină de duș 70*70 190cm
-502,51 RON
-53%
| Dimensiuni: | 70x70,80x80,90x90,100x100cm |
RIO || Căzi de baie pe colț simetrice 130x130 cm
-611,82 RON
-52%
Coria || 80x80x 5 cm Cădiță de duș pătrată, acril, cu sifon inclus
-583,28 RON
-70%
| Dimensiuni: | 80x80, 80x100, 80x120, 90x90, 90x120, 100x100 cm |
CORNER || Cadă de baie semi-freestanding, colț, stânga, alb, 150x75x58 cm
-1.669,87 RON
-39%
Fabriano || scurgere de duș montată pe perete, 60 cm
-86,99 RON
-28%
| Împotriva mirosurilor: | capcana mirosului |
| Material: | oțel inoxidabil |
| Potrivire: | nivelarea picioarelor |
| Dimensiuni: | 60-80 cm |
Alvor || Negru 6mm, 120x140 Paravană pentru căzi
-409,07 RON
-45%
| Dimensiuni: | 120x140cm |
W-STEP || pardoseală laminată, imitatie stejar închis, 1220x200x8 mm, AC4
-20,00 RON
-29%
| Material: | Corp HDF, strat protector rezistent la uzură |
| Conținutul pachetului: | 2,44 m²/pachet, 10 bucăți |
| Rezistență la uzură: | AC4 |
| Potrivit și pentru încălzire prin pardoseală: | Da |
| Rezistent la apă: | Da |
| Grosime: | 8 mm |
Tropez || Gold Baterie înălțată pentru lavoar
-102,63 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Singapore || Black Baterie de bucătărie
-75,48 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Torino || White Dulap de baie cu lavoar 60cm
-1.400,44 RON
-58%
| Dimensiuni: | 60-100 cm |
| Culoare: | ![]() |
Torino || Sonoma Dulap de baie cu lavoar 60cm
-1.458,66 RON
-59%
| Dimensiuni: | 60-100 cm |
| Culoare: | ![]() |
Torino || Gri antracit mat, dulap de baie cu lavoar 60cm
-273,66 RON
-23%
| Dimensiuni: | 60-100 cm |
| Culoare: | ![]() |
Merin || Silver Panel duș, oțel inoxidabil
-536,31 RON
-54%
| Material: | Oțel inoxidabil |
Alegre || Silver Panel duș, oțel inoxidabil
-553,96 RON
-55%
| Material: | Oțel inoxidabil |
Bologna || Silver Panel duș, oțel inoxidabil
-609,88 RON
-60%
| Material: | Oțel inoxidabil |
Denver || Silver Panel duș, oțel inoxidabil BS
-550,92 RON
-54%
| Material: | Oțel inoxidabil |
Triad || 6mm, 120x140 paravană pentru căzi
-386,16 RON
-41%
| Dimensiuni: | 120x140cm |
Granada || scurgere de duș cu capac din sticlă neagră, 60 cm
-227,95 RON
-54%
| Împotriva mirosurilor: | capcana mirosului |
| Material: | oțel inoxidabil |
| Potrivire: | nivelarea picioarelor |
| Dimensiuni: | 60-80 cm |
Coria || 80x80x5 cm Cădiță de duș semicirculară, acril, cu sifon inclus
-583,28 RON
-70%
| Dimensiuni: | 80x80, 90x90 cm |
Toulon || 6mm Black Cabină de duș 70*70 190cm
-358,12 RON
-39%
| Dimensiuni: | 70x70,80x80,90x90,100x100cm |
Singapore || Baterie pentru lavoar
-75,17 RON
-26%
| Material: | Alamă durabilă |
| Calitate: | Premium |
| Strat de acoperire: | Colorat |
| Durată de viață lungă: | Da |
Westy || 80 Negru Ușă de duș, 195cm, 6mm
-488,25 RON
-40%
| Dimensiuni: | 80,90,100cm |
OVAL || Cadă de baie freestanding, alb-negru, 155x80x58 cm
-1.026,77 RON
-28%
